Футбольний клуб «Чернігів» поступився буковинцям

14 квітня матч другого туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі футболісти ФК «Чернігів» провели на виїзді в Чернівцях на стадіоні «Олімпія» проти місцевої «Буковини».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Вже на 4-й хвилині матчу господарі поля вийшли вперед. Ілля Скрипник, скориставшись помилкою чернігівських футболістів Олексія Зенченка та Анатолія Романченка, відкрив рахунок у матчі.

Після забитого голу гра вирівнялася, було багато боротьби, а гольових моментів небагато.

У другому таймі чернігівські «тигри» зрівняли рахунок. На 66-й хвилині Артур Новотрясов збив чернігівця Миколу Сираша і арбітр матчу Сергій Задиран призначив пенальті, яке впевнено реалізував Анатолій Романченко.

За десять хвилин до закінчення матчу буковинці вийшли вперед. Капітан чернігівців Олексій Зенченко порушив правила неподалік карного майданчика. Артем Данилюк виконав навісну передачу і Кирило Прокопчук ударом головою відправив м'яч у ворота гостей.

Чернігівці кинулися відігруватися, але прогавили контратаку буковинських футболістів. Михайло Сергійчук, вийшовши віч-на-віч з голкіпером «тигрів» Олександром Рощинським, поставив остаточну крапку в зустрічі.

Отже, після поразки з рахунком 3:1 від чернівецької «Буковини», чернігівські футболісти опускаються на другу сходинку у групі «вибування», а буковинці захоплюють лідерство. Хоча в турнірній таблиці можливі зміни, аже більшість матчів відбудеться 15 квітня.

В «чемпіонській» групі лідирує київська «Оболонь».

Матч третього туру другого етапу Чемпіонату України в Першій лізі ФК «Чернігів» проведе вдома проти вишгородського «Діназу». Базовий день туру – 22 квітня.

Результати матчів 2 туру

Група «Вибування»:

«Буковина» (Чернівці) — ФК «Чернігів» 3:1.

ФСК «Маріуполь» — ФК «Полтава» матч відбудеться 15 квітня

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Скорук» (Томаківка) матч відбудеться 15 квітня